Firma DARTEX powstała w 1992 roku.

Początkowo pracowaliśmy jako firma produkcyjna, jednak od 1998 roku zajęliśmy się usługowym konfekcjonowaniem kostiumów kąpielowych i plażowych. Lata doświadczeń i wdrażanie nowych technologii produkcyjnych pozwoliły nam wypracować dobrą markę i zaufanie u kontrahentów.Rozwój naszej firmy oraz ugruntowana  pozycja w branży pozwala nam nieustannie nawiązywać nowe kontakty. Dlatego też w 2012 roku, dokonaliśmy modernizacji naszej firmy i  rozszerzyliśmy  zakres swoich usług o szycie innych wyrobów z dzianin, w tym min. kompleksowej odzieży kolarskiej, legginsów,  t-shirtów, koszulek polo, dresów, bluz z kapturem, bluzek, spódnic i sukienek itd.  Od zawsze dzięki profesjonalnej  i stabilnej załodze wykazujemy ogromną dbałość o satysfakcję klienta, służąc profesjonalną pomocą i doradztwem na każdym etapie produkcyjnym.  Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który jednocześnie stale rozwijamy, tak aby móc zadowolić nawet najbardziej wymagających kontrahentów z Polski jak i z zagranicy. Dzięki zdobytemu doświadczeniu  firma DARTEX gwarantuje zrealizowanie zamówienia terminowo oraz o wysokiej jakości.


Nasze nagrody

Staramy się również, aby firma DARTEX była przyjaznym miejscem pracy  dla naszych pracowników, czego potwierdzeniem są liczne nagrody od Państwowej Inspekcji Pracy w konkursach dla „Pracodawcy organizatora pracy bezpiecznej” w kategorii firm zatrudniających do 50 pracowników. 

  •  2010 rok – I miejsce w XVII edycji konkursu „Pracodawca Organizacji Pracy Bezpiecznej 2010”
  • 2012 – I miejsce w XIX edycji  konkursu „Pracodawca Organizacji Pracy Bezpiecznej 2012” , Statuetka Mecum Tutissimus Ibis, Wpis na Złotą Listę Pracodawców