Dział kontroli jakości i wykończenia

Sprawdzanie nadruków

Dział kontroli jakości zaczyna swoją pracę sprawdzaniem materiałów drukowanych. Jest to znaczący element produkcji zwłaszcza odzieży sportowej

Prace pomocnicze między operacjami

Podczas produkcji wyroby kilkukrotnie trafiają do działu kontroli jakości w celu weryfikacji jakości szycia oraz w celu wykonania tzw. prac pomocniczych. Są to np.: wciąganie sznurka do odzieży, napowanie itp.

Prasowanie i wgrzewanie

W naszej firmie posiadamy profesjonalne żelazko z wytwornicą pary, które stosujemy aby produkty prezentowały się idealnie. Ponadto posiadamy profesjonalną maszynę do wgrzewania termicznego. Dzięki niej możemy wgrzać na materiale (wg. ściśle określonych parametrów) w miejscu wskazanym przez klienta np. logo firmy, rozmiar, instrukcję z przepisem prania itp.

Wykończenie

Na każdym etapie produkcyjnym odzież jest kontrolowana przez wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Dział kontroli jakości sprawdza szczegółowo produkty również po uszyciu. Gdy artykuły spełniają narzucone wymagania, mogą być metkowane, składane, czy też pakowane zbiorczo, bądź pojedynczo. Wszystko zależy od preferencji klienta.