Dział projektowania

Projektowanie

Naszą pracę zawsze zaczynamy od szczegółowej rozmowy z klientem i poznaniem jego pomysłów oraz oczekiwań. Następnie, po ustaleniu kluczowych kwestii produkcyjnych, rozpoczynamy proces tworzenia projektu na bazie dostarczonych przez klienta wzorów, szkiców, czy też fotografii.

Tworzenie pierwszego szablonu

W ramach naszych usług wykonujemy konstrukcję odzieży. Gdy posiadamy wstępny zarys danego artykułu, kolejnym punktem naszej pracy jest stworzenie pierwszego szablonu tekturowego dla konkretnego modelu w konkretnym rozmiarze.

Odszywanie wzorów

Nasza firma posiadając szablon, zajmuje się odszyciem prototypu, czyli sztuki, która może być następnie modyfikowana przez klienta. Jest to kluczowy moment w pracy z kontrahentami, ponieważ wtedy klient może zobaczyć wstępną realizację swojego projektu i dowolnie go zmienić zanim zostanie wdrożony do produkcji głównej.

Stopniowanie szablonów

Gdy Klient zatwierdzi sztukę wzorcową, na podstawie szablonu wyjściowego możemy wykonać digitalizację szablonów oraz jego stopniowanie w konkretnych rozmiarach. Klient otrzymuje od nas szablony w formie tradycyjnej, czyli tekturowej oraz elektronicznej w postaci plików z rozszerzeniem dla konkretnego programu.