Odzież kolarska

‹ wróć

 

Wytrzymałe i wygodne spodnie, które nie zmieniają swojego miejsca oraz zapewniają pełen komfort podczas użytkowania to nasza domena. Komfortowy, ale nie za duży pampers. Tworzenie ubrań sportowych to nasza specjalność, a szczególnie tych dla kolarzy. Ale zacznijmy od początku.

Początek każdego procesu tworzenia odzieży to oczywiście pomysł, czyli odpowiedni projekt. To na tym etapie decyduje się o tym jak chcemy by odzież wyglądała. Jeśli jesteś projektantem to jest to najczęściej rysunek z odpowiednim opisem. Jeśli masz jakieś ulubione ubranie możesz przynieść je do nas jako wzór bazowy. Po tym etapie do pracy wchodzi konstruktorka odzieży. Musi ona przelać projekt lub wzór na formy. Do każdego rozmiaru i modelu potrzebna jest inna konstrukcja. Formy są bardzo ważnym etapem produkcji, to od nich zależy to, jak ubranie będzie leżeć w przyszłości.

Teraz musimy wykonać pierwsze odszycia rozmiarów i sprawdzić jak wygląda pierwowzór. Jeśli nie ma żadnych zastrzeżeń to ruszamy ze stopniowaniem rozmiarówki, a następnie z produkcją, a jeśli coś wymaga poprawy lub korekty to dokonujemy tego na tym etapie. Ważny jest wybór odpowiedniego materiału i dodatków, z których będziemy szyć odzież. Materiał odpowiada za wygląd, który jest często decydujący, ale świadczy także o jakości wykonania, która przekłada się na użytkowanie i trwałość produktu. Jako firma eco-friendly jesteśmy zdania, że „slow fashion” to jest to ! warto więc zainwestować w materiał dobry jakościowo, który będzie wytrzymały podczas użytkowania oraz prania, bo posłuży naszym Klientom dłużej.

Ostatnim etapem jest produkcja, czyli uszycie zamówionych ilości w odpowiednich rozmiarach. Zależnie od wielkości zamówienia czas realizacji będzie inny, ale wszystko będzie ustalone już na etapie składania zamówienia. Po uszyciu odzież trafia na kontrolę jakości, tak aby mieć pewność, że produkcja jest bez zarzutu. Gotowe zamówienie jest pakowane i czeka na odbiór osobisty lub kuriera.

Chcesz sprawdzić jakie to proste? Umów się z nami na konsultację i wycenę.