Odzież sportowa dla triathlonistów

‹ wróć

 

Odzież dla ludzi z żelaza to duże wyzwanie. Musi być wygodna, wytrzymała i szybkoschnąca. To najbardziej wymagające stroje w linii sportowej. Dlaczego? Każdy triathlonista wie, że czas ma bardzo duże znacznie, dlatego w triathlonie nie ma miejsca na zbędne przebieranie się. Wiedząc o tym, razem z naszymi klientami tworzymy odzież dla najbardziej wymagających sportowców.

Triathlon to wyzwanie dla sportowców, ale i twórców odzieży sportowej. Sportowiec wychodzi z wody, ściąga strój i od razu wsiada na rower. Odzież musi być szybkoschnąca, by po jej zdjęciu za chwilę była sucha, najlepiej już podczas jazdy na rowerze. Dodatkowo musi być bardzo wygodna, żaden szew nie może obcierać i drażnić skóry.  Na rowerze tzw. pielucha (czyli wkładka) musi gwarantować komfort w użytkowaniu, ale nie może być za duża, bo przecież po zejściu z roweru naszego sportowca czeka bieg. Szczególnie ważne jest to przy pełnym, królewskim dystansie. Dla przypomnienia, taki sportowiec musi przepłynąć 3,8 km, by potem przejechać 180 km na rowerze, a całość zakończyć maratonem na pełnym dystansie. Wyobrażacie sobie takie wyzwanie w niewygodnej albo nieodpowiedniej odzieży? My też nie.

Zebraliśmy całe nasze doświadczenie w tworzeniu odzieży sportowej oraz doznania znajomych triathlonistów, by stworzyć odzież sportową, która sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Materiały, które rekomendujemy są wytrzymałe, a kroje bardzo wygodne. Spodnie lub kostiumy zapewniają pełen komfort i wygodę podczas jazdy na rowerze, a dodatkowo nie obcierają i są bardzo wygodne podczas biegu. Dzięki tworzonym wspólnie kolekcjom nasi Klienci zyskują kolejnych zadowolonych Klientów, a my zyskujemy kolejnych stałych partnerów biznesowych.

Jeśli planujecie tworzyć w swojej marce odzież do triathlonu to koniecznie napiszcie do nas, a razem stworzymy Waszą pierwszą lub kolejne niezapomniane kolekcje.