Terminowość i najwyższa jakość to nasze credo

‹ wróć

 

Szukasz szwalni, która nie przekracza ustalonych terminów realizacji, a produkty są wykonane z najwyższą starannością, bez poprawek i reklamacji? Dobrze trafiłeś!  Naszą szwalnię prowadzimy od wielu lat i profesjonalizm w obsłudze naszych Klientów jest dla nas najważniejszy. Nasi pracownicy wkładają dużo serca na każdym etapie współpracy z daną marką, aby wyjść naprzeciw wszelkim oczekiwaniom Kontrahentów. Nasze działania są zawsze z góry zaplanowane, ustalone i transparentne. Z nami żadna dodatkowa płatność Cię nie zaskoczy.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na doradztwo i pomoc. Staramy się usprawniać wszystkie procesy produkcyjne. Możemy pomóc na etapie tworzenia projektu oraz konstrukcji, a także wyboru materiałów czy dodatków. Jeśli jesteś młodą marką i nie wiesz od czego zacząć, to możesz być pewny, że pomożemy na każdym etapie tworzenia produktu, doradzimy co, gdzie załatwić i kupić. Jeśli masz już doświadczenie i precyzyjnie wiesz czego potrzebujesz- oszacujemy odpowiedni czas do wykonania usługi oraz wycenimy wszystkie nasze prace. Nasi pracownicy pracują z nami od wielu lat. Dbamy o nich każdego dnia, bo to oni tworzą naszą firmę. Etyka w miejscu pracy jest dla nas bardzo ważna. Kładziemy duży nacisk, aby nasza Firma była przyjaznym miejscem pracy, czego ukoronowaniem są liczne nagrody od Państwowej Inspekcji Pracy.

Promujemy odpowiedzialną modę i proekologiczny biznes. Dbamy o naszą planetę. W ciągu ostatnich paru lat zainwestowaliśmy w odnawialne źródła energii, czyli fotowoltaikę. Energia pozyskana ze słońca to najczystsza energia, a podczas jej produkcji nie mamy do czynienia z emisją szkodliwych dla zdrowia substancji, takich jak: dwutlenek węgla, tlenek węgla, tlenek azotu czy tlenek siarki. A co najważniejsze do procesu wytwarzania energii słonecznej nie zużywa się wody pitnej i nie generuje hałasu. Pozwala to nam także na duże oszczędności, co skutkuje konkurencyjnymi cenami i niezależnością. A dodatkowo sprawiło, że doceniają nas nasi Kontrahenci, którzy także podzielają nasze wartości.

Ponadto staramy się kłaść duży nacisk na rozwój, stale poszerzając zakres naszych usług oraz powiększając nasz park maszynowy, tak by sprostać nowym wyzwaniom branży modowej. Najlepiej, abyś sam się przekonał i sprawdził naszą ofertę już dziś.